|
Zawsze miałem zabawę z tych po drugiej stornie błoń z faktu jak to się oni zawsze czuja pokrzywdzeni i oszukani.. A teraz widzę ze to się i tu udziela..
Tak, oczywiście, losowanie będzie ustawione, bo przecież skoro na Pepsi Arena to inaczej byc nie może. Potem w półfinale wyartkują nas sędziowie, a w drodze na finał nasi zawodnicy zostaną obrzuceni jajkami.
Zenada.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."
Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
|