Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
Od: 02.2012
Offline
#
605
20.03.2012, 20:49
Dobra gra, nie ma za bardzo na co narzekać.
Genkov wraca do formy, Biton nie jest tak bramkostrzelny jak na początku sezonu, ale nie jest źle. Do tej pory, gdy grają obok siebie to stwarzają udany duet.
Zohan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zohan
Znajdź inne posty napisane przez Zohan