Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#605
Stary 20.03.2012, 20:49
Dobra gra, nie ma za bardzo na co narzekać.
Genkov wraca do formy, Biton nie jest tak bramkostrzelny jak na początku sezonu, ale nie jest źle. Do tej pory, gdy grają obok siebie to stwarzają udany duet.
Odpowiedz cytując