Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#393
Stary 20.03.2012, 18:22
no właśnie problem w tym, że doszły do mnie wieści o możliwości posiadania tylko jednej karty kibica więc wyrabiając kartę na Lechii nie będę mógł wyrobić nigdzie indziej ale nie wiem na ile jest to prawdziwe info
Odpowiedz cytując