Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19545
Stary 20.03.2012, 17:51
Ehe, aha, super... Frekwencja, ogladalnosc telewizyjna, itd, swiadcza o niczym innym jak o tym ze to liga budzie wieksze zainteresowanie od pucharow

P.S
Zle sie wyrazilem. Mi nie chodzi o to ze MP jest dla mnie nic nie warty. Nie. Jest warty, ale wartosciowsze sa puchary bo tam jest poprostu wyzszy poziom, wieksza kasa, i wiekszy "splendor".
Odpowiedz cytując