Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19544
Stary 20.03.2012, 17:38
Wróce jeszcze do meczu GKS - Wisła
Na żywo ogladałem go w Polsacie Sport Extra
Dzisiaj obejrzałem powtorki bramek z relacji Canal + nie wiem kto komentowal ten mecz z Wieszczyckim, ale po bramkach dla Belchatowa podniecal sie i pial z zachwytu
Gdy bramki zdobywala Wisla obywalo sie bez emocji tylko wybrzmiewal grobowy glos hehhe, przy kazdej z uznanych bramek byla aluzja do tego czy zostala bramka uznana
Kojarzy ktos kto komentowal ten mecz w C+
Odpowiedz cytując