Bobek90 napisał(a):

|
Podaj w takim razie choc jeden sensowny argument ktora jasno pokaze ze sie myle, i ze MP cos znaczy w powaznym futbolu.
|
Guzik mnie obchodzi poważny futbol, w niego niech sie bawią Barcelony, Manchestery i inne takie.
Ja chcę zwycięstw nad Legią, Cracovią, Lechem i całą resztą stawki.
Ja chcę dożyć drugiej gwiazdki.
A Puchary mogą być, ale przy okazji.
Ale Ty widocznie tego nie rozumiesz, bo należysz do innego pokolenia kibiców, wychowanego na cotygodniowej LM, takiego jakiegoś hm.... brakuje określenia.... sztucznego, plastikowego.
EDIT: Bpbek, Pablo i Proud mają 100% racji. I jest Nas zdecydowana większość.