Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19541
Stary 20.03.2012, 17:29
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Podaj w takim razie choc jeden sensowny argument ktora jasno pokaze ze sie myle, i ze MP cos znaczy w powaznym futbolu.
Guzik mnie obchodzi poważny futbol, w niego niech sie bawią Barcelony, Manchestery i inne takie.

Ja chcę zwycięstw nad Legią, Cracovią, Lechem i całą resztą stawki.

Ja chcę dożyć drugiej gwiazdki.

A Puchary mogą być, ale przy okazji.

Ale Ty widocznie tego nie rozumiesz, bo należysz do innego pokolenia kibiców, wychowanego na cotygodniowej LM, takiego jakiegoś hm.... brakuje określenia.... sztucznego, plastikowego.

EDIT: Bpbek, Pablo i Proud mają 100% racji. I jest Nas zdecydowana większość.
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 20.03.2012 o godz. 17:37.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując