Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19540
Stary 20.03.2012, 17:22
Pablo84
Cytat:
A ja mam osobisci WY-JE-BA-NE na puchary i jesli chodzi o mnie to możemy tam grac raz na 100 lat i znam ludzi, którzy mają bardzo podobne zdanie- i dziwo jest ich więcej niż tych, co myslą odwrotnie.
Naprawde w to wierzysz, czy piszesz tak dla pisania?
Odpowiedz cytując