Pablo84
Cytat:
|
A ja mam osobisci WY-JE-BA-NE na puchary i jesli chodzi o mnie to możemy tam grac raz na 100 lat i znam ludzi, którzy mają bardzo podobne zdanie- i dziwo jest ich więcej niż tych, co myslą odwrotnie.
|
Naprawde w to wierzysz, czy piszesz tak dla pisania?
