Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17941
Stary 20.03.2012, 15:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
proponuje rozwiązać z nim kontrakt po ostatnim spotkaniu w sezonie i podpisać nowy.
Albo lepiej sprzedać go do jakiegoś polskiego klubu za 3 zł + wypożyczyć na rok z opcją pierwokupu za 5 zł. Podzielić się 3 złotymi z Platense (2 złote dla nich) i później zainwestować 4 zł w wykup i pozamiatane.




A tak na poważnie to jakaś bzdura. Pierwsze słyszę że w umowie klub zobowiązuje się do sprzedaży zawodnika w jakimś tam czasie. Prawdopodobnie było tak, że jeśli Wisła sprzeda zawodnika w ciągu 2 lat to wtedy kluby dzielą się zyskami z transferu. A reszta to zdolności interpretacyjne i wybujała wyobraźnia dziennikarza.
Powód: analiza finansowa
Ostatnio edytowane przez lazy : 20.03.2012 o godz. 15:58.
c.d.n.
Odpowiedz cytując