|
Senior Member
Offline
|
#7075

20.03.2012, 15:31
|
cinekw napisał(a): 
|
No i co z tego? Nakoulma przyjechał do Polski na początku 2006 jak nie wcześniej.
|
Kirm jest Słoweńcem i łatwiej mu przysposobić nasz język .Jakby nie patrzyć,to chwile już jest w Polsce.
|
|