Ale rzęście się obudzili, w Hondurasie już nas zaskarżali do FIFA bezpośrednio po tym jak dowiedzieli się że Chavez nie pójdzie do Chin. Dla mnie ten zapis jest śmieszny tak samo jak klub, który podpisał kiedyś kontrakt z zawodnikiem z roczną luką....
