Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7073
Stary 20.03.2012, 13:50
800tys euro to nie jest duzo - czyzby po sezonie wrocil do Wisły? Jest Bednarz = wszystko jest mozliwe
http://www.futbolnews.pl/informacje/...ie-brozka.html
Odpowiedz cytując