Witam,
mam takie pytanie, odzyskałem archiwum z gadu gadu, programem archive.db Tools i teraz bardzo zależy mi aby to archiwum przesłać drugiej osobie, pytanie tylko jak bo nie chce, żeby to był plik txt. Bo w ogóle się połapać nie można w tym.
Zależy mi na czasie
