Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 20.03.2012, 13:03
Można też na to spojrzeć z innej perspektywy. Tacy gracze jak Jirsak, Paljic, Nunez czy Lamey czy Jaliens raczej nie będą rozchwytywani i trudno im będzie znaleźć klub, który zaoferuje lepsze od Wisły warunki, więc powinni ze wszystkich sił walczyć o to aby przekonać włodarzy Wisły do przedłużenia z Nimi kontraktów.

Inna sprawa, że są Nam raczej zbędni i chyba to wiedzą.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując