|
Można też na to spojrzeć z innej perspektywy. Tacy gracze jak Jirsak, Paljic, Nunez czy Lamey czy Jaliens raczej nie będą rozchwytywani i trudno im będzie znaleźć klub, który zaoferuje lepsze od Wisły warunki, więc powinni ze wszystkich sił walczyć o to aby przekonać włodarzy Wisły do przedłużenia z Nimi kontraktów.
Inna sprawa, że są Nam raczej zbędni i chyba to wiedzą.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
|