mitmichael napisał(a):

Czyli szkoda że nie poszedł do Chin w zimie.
Kolejna "perełka". Nie dość że są smrody z poprzednich czasów (Mandziara i 700 tysięcy euro) to jeszcze się okaże że na Chavezie będziemy mocno w plecy.
Z czego tu kontraktowac nowych kopaczy jak połowie się kończą kontrakty?