|
Mam problem.
Mianowicie zaginęło mi świadectwo ukończenia szkoły średniej, a pilnie je potrzebuje.
Szkoła jest w stanie wydać odpis ?
Ewentualnie jaki czas oczekiwania, jaka kwota i czy w ogóle jeszcze znajduje się moje świadectwo w archiwum szkoły (ukończyłem w 2005 r.)
Bardzo proszę o pomoc.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|