Matusiak jak do nas przychodził to prawie 2 lata nigdzie nie grał a Sikorski dopiero od tej rundy nie ma miejsca w Polonii.Pozatym nie wydaje mi sie że Bednarz będzie stawiał na kolejny zagraniczny zaciąg.
Co do Maków to przecież obaj byli już w Wiśle w drużynach młodzieżowych i z nich zrezygnowano.