Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12600
Stary 20.03.2012, 08:53
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że nie odpowiadasz za transfery w naszym klubie Matusiak też miał się u nas odbudować...
Matusiak jak do nas przychodził to prawie 2 lata nigdzie nie grał a Sikorski dopiero od tej rundy nie ma miejsca w Polonii.Pozatym nie wydaje mi sie że Bednarz będzie stawiał na kolejny zagraniczny zaciąg.

Co do Maków to przecież obaj byli już w Wiśle w drużynach młodzieżowych i z nich zrezygnowano.
Odpowiedz cytując