WiślakMyślenice napisał(a):

Weź nie żartuj 
Taa. Tricki-sricki, żyłowanie zamiast porządnego strzału zza 16-tki, którego brakowało m.in. w meczu ze Standardem i Bełchatowem.
Celeban, Makuszewski, bracia Mak. Tyle na ten temat.
|
Iliev ma przecież jeszcze rok kontraktu, wątpię czy ktoś mu da kontrakt co najmniej na poziomie Wisły i jeszcze parę groszy Wiśle. Podobna sytuacja z Jaliensem.
A jeśli nie da i Wisła ich już nie chce to musi wyskoczyć z kasy aby poszli w p.... Czyli nie ma grajka i nie ma całkiem sporej kasy...
Bracia Mak... teraz cena jest już pewnie 5-10x taka jak w zimie, a minęło ledwie 5 kolejek. Oto sensowność naszej polityki.
Do gry na poziomie o którym marzymy mamy tylko Meliksona. Ponadto jeszcze ze 4 z obecnej kadry może by nie przeszkadzało.
Resztę na 4 wiatry...