Bobek90 napisał(a):

0 22
Wiesz, ja mysle ze Legia ITI zawsze byla na sprzedaz. Kwestia oferty. Jesli ktos np. w 2005 dalby wystarczajaca kase to bez zastanowienia by ta Legie sprzedano. Problem w tym ze klub pilkarski to nie slipki z bazaru. Napewno jakby byla dobra oferta to ITI Legie by sprzedalo. Pytanie czy owa bedzie? Minimum kilkadziesiat milionow zlotych (sam dlug wzgledem ITI). Minimum. Znajdzie sie ktos chetny? Wojciechowski chyba nie, nazwal ostatni kibicow Legii dzikusami...
Zreszta... tak na dobra sprawe Legia to obecnie jedna z niewielu czesci ITI ktora zarabia. Na horyzoncie mlodziez na ktorej bedzie mozna zarabiac (Zyro, Wolski, Jagiello, itd.) lub... przynajmniej bilansowac budzet. Rownie dobrze zapala im sie lampki i beda chcieli zrobic sobie polski Arsenal (w sensie; klub ktory przynosi zyski).
Nie wiem, wiem jedno, z "wielkiej" trojki (Lech, Legia, Wisla) to Legia ma zdecydowanie najlepszego wlasciciela. Co nie znaczy ze jest jakis super. Poprostu na bezrybiu (polski futbol) i rak ryba
Akurat ten ban na kase to zaden dowod. No okej, to dowod na to ze w ITI dzieje sie zle, ale na nic wiecej. Ban na kase to ma polowa ligi, z Wisla i Lechem wlacznie
P.S
Mam nieodparte wrazenie ze Juzek chyba pojdzie do tej Lechii po sezonie. Fajnie by bylo. Moze by cos fajnego z tego wyszlo (czytaj, solidna druzyna na europe)...
|
Można się denerwować na Cupiała, że posępił kasy w ciągu 2 ostatnich okienek, ale już bez przesady.Ciekawy który kibic Legii nie chciałby mieć właściciela , który w czasie swojego panowania w klubie zrobił 8 MP Polski.Chłopie to już nie jest ekumenizm, tylko lizanie dupy.A może jesteś kryptolegionistą?

Czasami rzygać się chce.
Aha i co do nasych rzekomych chudych lat.
Te chude lata miały nastąpić po wtopie z Realem Madryt, kiedy Cupiał się w....ił, że nie ograliśmy ich w dobie kryzysu.(tak pamiętam, kto tam grał).Od tej pory miała być cienizna.Chcąc nie chcąc Cupiał zagwarantuje jakimś tam poziom sportowy, lub odejdzie.Dlatego pewnym kibicom Legii proponuję więcej pokory, bo póki co to my wciąż jesteśmy Mistrzem Polski