Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19528
Stary 20.03.2012, 00:52
irman napisał(a):Wyświetl post
Pamiętacie wiosnę 2007? Środek tabeli, totalna chujnia na boisku, odchodził najlepszy zawodnik czyli Błaszczykowski, odchodził też solidny Dudka. Mało kto wierzył, że Brożek w końcu przestanie być wiecznym talentem, na Zieńczuku wszyscy postawili kreskę. Minęło kilka mcy, przyszła nowa miotła, wrócił Kosowski po którym mało kto spodziewał się czegoś dobrego, a my zaliczyliśmy jeden z najlepszych sezonów w historii. Zieńczuk i Brożek byli najlepszymi piłkarzami w lidze.
Proroctwo:
Czerwiec 2012. Drużyna po słabej grze zajmuje słabe miejsce w tabeli, dzięki awansie do finału Pucharu Polski zagra w Lidze Europejskiej, co ratuje jej finansową przyszłość, jednak odchodzi najlepszy zawodnik, czyli Melikson, odchodzi też solidny Biton. Mało kto wierzy, że Genkov zacznie strzelać jak niegdyś w Bułgarii, na Kirmie wszyscy postawili kreskę. Przed Wisłą szykują się lata chude. W międzyczasie Jacek Bednarz wraca na fotel DS i kontraktuje kilku nowych piłkarzy. Michał Probierz ma za zadanie zbudować nową waleczną drużynę, powraca też Małecki, po którym mało kto spodziewa się czegoś dobrego, a my zaliczamy jeden z najlepszych sezonów w historii zdobywając 77 punktów (symboliczna liczba notabene). Małecki i Genkov zostają najlepszymi piłkarzami w lidze.

Pomarzyć można...
Odpowiedz cytując