Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19522
Stary 20.03.2012, 00:08
to jest dywan buahahahahha ..... nie rozsmieszajcie mnie - a tak apropo : NIE KARMIC WARSZAWSKICH TROLI - IGNOROWAC ICH NAPINKE , ZACZEPKI I BUFONADE- OLEWAC I NIE WDAWAC SIE W POLEMIKE ...Z CZASEM SAMI SIE ROZSYPIA JAK BEDA PISAC TYLKO DO SIEBIE .........
Odpowiedz cytując