Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12595
Stary 19.03.2012, 22:48
Widzę, że niektórzy chcą na siłę sprowadzić polski szrot do Wisły. Bo polski to znaczy lepszy? Gówno prawda. Polityka Stana była bardzo dobra. Póki co jest jeszcze w klubie Holender, mam nadzieję - pewnie płonną- że zostanie z nami na dłużej. Wystarczy dokupić do Jovanovicia, Czekaja, Chaveza, Jaliensa, Wilka, Meliksona, Garguły, Kirma, Ilieva i Genkova, spróbować wykupić Bitona, przedłużyć kontrakty z Pareiko i Sobolewskim. Wtedy należy szukać piłkarzy dobry, którzy wzmocnią skład, a nie zwiększą tylko liczbę Polaków.
Odpowiedz cytując