|
Widzę, że niektórzy chcą na siłę sprowadzić polski szrot do Wisły. Bo polski to znaczy lepszy? Gówno prawda. Polityka Stana była bardzo dobra. Póki co jest jeszcze w klubie Holender, mam nadzieję - pewnie płonną- że zostanie z nami na dłużej. Wystarczy dokupić do Jovanovicia, Czekaja, Chaveza, Jaliensa, Wilka, Meliksona, Garguły, Kirma, Ilieva i Genkova, spróbować wykupić Bitona, przedłużyć kontrakty z Pareiko i Sobolewskim. Wtedy należy szukać piłkarzy dobry, którzy wzmocnią skład, a nie zwiększą tylko liczbę Polaków.
|