Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12593
Stary 19.03.2012, 22:23
Sikorskiego bym z Polonii sprowadził,nie jest jeszcze stary.Może by sie odbudował u Nas ? Wiele by chyba nie kosztował teraz ?
Odpowiedz cytując