bellic88 napisał(a):

Mnie dzisiaj rozbawili dwaj panowie którzy przyszli kupić bilety na jutro a okazało się że mają karnety i nie wiedzieli że mecz pucharowy mają w cenie karnetu
|
Zdarzający się i tacy, ale tego problemu by nie było gdyby nasz klub podał to do wiadomości, no, ale o czym my gadamy. Na oficjalnej to można się jedynie dowiedzieć, że jesteśmy najbardziej medialni w Polsce

Dobrze, że tutaj poszedł komunikat chociaż.