Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#733
Stary 19.03.2012, 21:30
Ojrzyński w sumie nie był by taki zły Z graczy niechcianych w innych klubach zrobił ciekawą i ambitnie walczącą o każdy centymetr boiska drużynę.
Odpowiedz cytując