pikey napisał(a):

|
Bo nawet jeżeli Probierz nie zdoła nam uratować sezonu- czyli wygrać PP, czy zająć ,,pucharowego" miejsca w lidze - to zakrzyknąć ,,Probierz out" zawsze można- tylko co dalej?
|
"Negocjacje" z Jimenezem, Schaeferem i Fornalikiem, a w rezultacie... Ojrzyński

Jeśli ni ma kasy to tak się to skończy wcześniej czy później.
Aaa zapomniałem o Smudzie.