Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#732
Stary 19.03.2012, 21:07
pikey napisał(a):Wyświetl post
Bo nawet jeżeli Probierz nie zdoła nam uratować sezonu- czyli wygrać PP, czy zająć ,,pucharowego" miejsca w lidze - to zakrzyknąć ,,Probierz out" zawsze można- tylko co dalej?
"Negocjacje" z Jimenezem, Schaeferem i Fornalikiem, a w rezultacie... Ojrzyński
Jeśli ni ma kasy to tak się to skończy wcześniej czy później.
Aaa zapomniałem o Smudzie.
Odpowiedz cytując