Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#731
Stary 19.03.2012, 20:48
pikey napisał(a):Wyświetl post
zakrzyknąć ,,Probierz out" zawsze można- tylko co dalej?
powrotów ciąg dalszy - Kasperczak III ?
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując