Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń
Offline
#
731
19.03.2012, 20:48
pikey
napisał(a):
zakrzyknąć ,,Probierz out" zawsze można- tylko co dalej?
powrotów ciąg dalszy - Kasperczak III ?
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
cronos20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cronos20
Znajdź inne posty napisane przez cronos20