Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
arytmetyk
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8135
Stary 19.03.2012, 20:03
Kicia napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj nie było już na c3 i c4. Mam pytanie, mam bilet na c1 bo nie zdazylam kupic juz na c3, wszyscy znajomi juz maja na c3 i moje pytanie, od początku jestem na c3, żeby wejsc na c3 wchodze normalnie bramką na c1 wchodze na trybune i przechodze bokiem tam gdzie kupuje sie cole itd tak? I przechodze bez problemów tak? Z góry przepraszam za składnie tych zdań Pozdro
Taki stały bywalec c3 i takie pytania? Wszystkie bramki na c są obojętne, przechodzisz bramką c3 i idziesz z kumplami.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez arytmetyk : 19.03.2012 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując