Kicia napisał(a):

Wczoraj nie było już na c3 i c4. Mam pytanie, mam bilet na c1 bo nie zdazylam kupic juz na c3, wszyscy znajomi juz maja na c3 i moje pytanie, od początku jestem na c3, żeby wejsc na c3 wchodze normalnie bramką na c1 wchodze na trybune i przechodze bokiem tam gdzie kupuje sie cole itd tak? I przechodze bez problemów tak? Z góry przepraszam za składnie tych zdań Pozdro
|
Taki stały bywalec c3 i takie pytania? Wszystkie bramki na c są obojętne, przechodzisz bramką c3 i idziesz z kumplami.