Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.03.2012, 16:51
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
Nie chce na siłę bronić nowego szkoleniowca, ale za Jego krótkiej kadencji zwycięstwa przeplatamy remisami, gdzie nie tak dawno remisy przeplataliśmy przegranymi zwłaszcza na R22...
Równie dobrze teraz możemy zaliczyć dwie porażki z rzędu. Z Poznaniem i Chorzowem. Twoja argumentacja jest celna ale na wątpliwych podstawach osadzona, bo rozegralismy do tej pory kilka spotkań w tym z Lechią i nędznym GKS-em. Zobaczymy co będzie w jutrzejszym meczu,bo to pojedynek o zycie dla Poznania i dla nas. O życie lub jego przedłużenie dokładnie rzecz ujmując.

Co do Garguły i to ile zarabia. Jest to sprawa drugo rzędna, bo tak słaby piłkarz nie powinien nigdy trafić do drużyny z aspiracjami. Typowy polski kopacz na środek tabeli. Co zresztą potwierdza regularnie. Wypada tylko pogratulować konsekwencji. On jest w tym tak dobry jak Jirsak w podaniach w bok do najbliższego partnera. Niemalże perfekcja przeciętności. Jeden i drugi.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 19.03.2012 o godz. 16:56.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując