Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7380
Stary 19.03.2012, 16:04
No to wezcie sobie przesłuchajcie hymn mundialu 98 naprzykład albo mundialu 2006 kawałek z bajki dla dzieci. Mnie to wali kto tam spiewa ważne ze w ucho wpada ale dla kolegi najlepiej by było zebo jakas lasaka z goła dupa po stadionie latała pewno to nie wazne jakie by wykonanie było tylko by sie slinił heh. Po 2 to marketing ma wpadac w ucho co nie.
Odpowiedz cytując