Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7379
Stary 19.03.2012, 15:31
"Hymn" Euro 2012 według mnie słaby... W ogóle nie kojarzy mi się z imprezą piłkarską tylko jakąś kiepską dyskoteką. Zupełnie nie mój klimat.
Odpowiedz cytując