|
Może będzie trochę offtop, ale już od jakiegoś czasu sobie myślę, że w naszej kadrze brakuje takich pozytywnych wariatów. Jakoś brakuje mi tego, żeby zobaczyć u naszych piłkarzy rzeczywistej radości z gry w piłkę - jest na pewno kilka wyjątków, na pewno Melikson, może kilku innych.
Ale jakoś rzadko widać to, żeby ktoś popisał się jakimś niekonwencjonalnym zagraniem, albo zrobił coś mało przewidywalnego. I to chyba nie tylko kwestia umiejętności, ale też mentalności. Co myślicie?
|