Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#589
Stary 19.03.2012, 14:55
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
A Twój il.inteligencji nie pozwala na zauważenie faktu, że w ww. miejscach te plakaty są ZBĘDNE? Wiadomo, że to właśnie prowiślackie osiedla robią frekwencję, nawet rodzinne Myślenice.

Możesz być pewny, że od nast. meczu plakatów "u nas" będzie znacznie więcej

Młyn nie potrzebuje akcji marketingowych. Zapełnić trzeba pozostałe sektory, bo na meczach "topowych" frekwencja oscyluje wokół 20-28 tys.

Pytanie- zapełnisz ich fanatykami, czy raczej tzw. "januszami" czy amatorami kiełbasek, popcornu, dobrego futbolu i resztą?
Widać, że nie masz zielonego pojęcia o sytuacji kibicowskiej w Krakowie. Tak się składa, że Azory były i są Wiślackie. Może nie całkiem tak, jak kiedyś, ale są. Był zresztą kiedyś tutaj taki temat, zresztą założony przeze mnie, i tam było częściowo napisane co i jak. Więc Ty się tym razem nie popisałeś.
EOT.
Odpowiedz cytując