Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.03.2012, 14:27
przypominam - jutro pod urzedem miasta ma sie odbyc protest - im nas wiecej, tym lepiej !!!
Powód: aktualizacja
Ostatnio edytowane przez Zola : 19.03.2012 o godz. 21:53.



Odpowiedz cytując