Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#585
Stary 19.03.2012, 12:28
Widzę że nikt tutaj nie pisze od DWÓCH DNI biorąc pod uwagę że mecz jest za około 30 godzin!!
Co do meczu to myślę że Wisła awansuje bo ma atut własnego boiska(szkoda że szrot zagraniczny tego nie docenia).
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak Awans.Jeżeli piłkarzyki spierD**ą jednobramkową zaliczkę to myśle że można zaintonować głośne: "WYPIERDALAĆ"!
Co do biletów to jest marnie.Mecz jest wliczony w karnet ale nie oszukujmy się 12 tysięcy karnetowiczów nie przyjdzie i myśle że frekwencja będzie oscylować w granicach 11-12 tysięcy.
Do jutra na R22;-)
Odpowiedz cytując