INZAGHI napisał(a):

Kolejny cyrkowiec został ternerem Wielkiej Wisły.
Od pierwszego Kasperczaka mamy samych cyrkowców, nie trenerów.
Jak cyrkowiec widzi że gra ofensywna i dwoma napastnikami przynosi cztery bramki w 30 minut to cyrkowiec jak jest reformowalny wstawia takiego Genkova od pierwszej minuty nawet jak ten napastnik ma lekki katarek. Bo jak się ma lekki katarek a nie gra się z Barceloną tylko z cyrkowcami z Bełchatowa musi się wystąpić od pierwszej minuty.
Druga sprawa, mam nadzieję że ktoś przekaże wielkiemu treneiro. Jak oglądam ligę angielską i zawodnik atakujący strzela na bramkę, obróncy drużyny która się w danej akcji broni, lądują na dupie. Dwóch, trzech, nawet czasami czterech pikarzy rozpaczliwie pada na glebę, nogami do przodu, broniąc dostępu do bramki. A nasz obrońca Jaliens radośnie wystawia nóżkę na 5cm i z dystynkcją "broni" dostępu do bramki.
Pani Probierz niech Pan nauczy obrońców lądować na dupie, to nie takie trudne, tylko się pobrudzić można.
Pozdrawiam.
|
Zrobiłeś już kurs UEFA PRO ?
Uprawiałeś kiedyś jakiś sport po chorobie ?
Przy bramce wina Jaliensa nie była wielka. Oczywiście mógł interweniować bardziej ofiarnie ale nie oszukujmy się ten człowiek choćby siedział na rezerwie to komentatorzy C+ wskażą jako winowajce Jaliensa bo to jest modne. Ogólnie nie rozumiem Twoich pretensji do Probierza bo trener ma prawo przypuszczać że większość z tych zawodników zna elementarne podstawy gry w defensywie, tym bardziej powinien oczekiwać tego od byłego reprezentanta Holandii.