Ano - ja nie wierze by garbaty lud spadł ale mimo wszystko , jeśli nie teraz to chyba nigdy

- terminarz mają taki że przy odrobinie pomocy z zewnątrz(Lechia) - to jesteśmy ich w stanie spuścić w meczu bezpośrednim.PP to w zasadzie jedyna szansa na puchary ale nawet gdyby tam się nie udało, to jedyne co może nam zrobić dobrze to wygrane derby.
Jak parchy polecą to najpewniej dostaną jeszcze - 3 pkt na start, więc może tam ugrzęzną na dobrze.