Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19509
Stary 19.03.2012, 02:54
Ano - ja nie wierze by garbaty lud spadł ale mimo wszystko , jeśli nie teraz to chyba nigdy - terminarz mają taki że przy odrobinie pomocy z zewnątrz(Lechia) - to jesteśmy ich w stanie spuścić w meczu bezpośrednim.PP to w zasadzie jedyna szansa na puchary ale nawet gdyby tam się nie udało, to jedyne co może nam zrobić dobrze to wygrane derby.

Jak parchy polecą to najpewniej dostaną jeszcze - 3 pkt na start, więc może tam ugrzęzną na dobrze.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując