|
Jedyny pozytyw tej kolejki to że Śląsk natłukł Cracovię i zbliżył się do Legii na jeden punkt.
Jeszcze tylko niech Lechia wygra jutro z Koroną, bo warto byłoby trochę odsunąć się od strefy spadkowej, inaczej końcówka może być dla nich emocjonująca w bardzo złym tego słowa znaczeniu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|