Cytat:
Pisze ogolnie, nie polemizuje z zadnym kolega czy kolezanka Reszta wpisu moim zdaniem jest wazniejsza niz to zdanie 
PS: Podpalamy sie od wielu lat siedzac w czubie tabeli, przepraszamy za to. Bez wyskakiwania w konkrety oczywiscie bo chudy rok mial swoje miejsce.
|
Odnosiłeś się do warszawskich bufonów, więc uznałem, że post, a przynajmniej ten akapit to rodzaj polemiki z konkretnym postem. Tak czy inaczej przytyk z d**y, bo nie zauważyłem kogoś, kto kwestionowałby że Legia ma 10 punktów więcej od Wisły
Nie mam pojęcia, o co Ci chodzi w postscriptum. Do mnie to właściwie? (wolę się upewnić, skoro tak lubisz pisać ogólnie

) Fakty są niezbite, że w ostatnich tygodniach wykazujecie wyraźną nadaktywność i to nadaktywność dość agresywną, co odnotowałem w swoim poście

Trudno nie odnieść wrażenia, że szukacie zaczepki i wiecie, że na tak dużym forum kogoś, kto będzie miał ochotę z wami potrollować, znajdziecie.
PS. Aha, żeby nie było - co do oceny obecnej gry Wisły i najbliższej przyszłości się zgadzam. Słabe perspektywy przez tym zespołem.