Pisze ogolnie, nie polemizuje z zadnym kolega czy kolezanka

Reszta wpisu moim zdaniem jest wazniejsza niz to zdanie
PS: Podpalamy sie od wielu lat siedzac w czubie tabeli, przepraszamy za to. Bez wyskakiwania w konkrety oczywiscie bo chudy rok mial swoje miejsce.