RAF napisał(a):

|
Cos w tym zespole umarlo chwile po zakonczeniu rewanzowego meczu w Nikozji. Powietrze z hukiem przeklutego balonu wyrzucilo cala motywacje, ambicje i chec do walki. Po prostu byl to zespol tworzony na eliminacje LM. A potem ... sie nie liczy.
|
Według mnie jest dokładanie tak jak napisałeś. Po meczu na Cyprze miałem poważne obawy, że sezon będzie wyglądał tak jak po Atenach. Niestety, generalnie tak się właśnie stało...