Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 18.03.2012, 22:42
RAF napisał(a):Wyświetl post
Cos w tym zespole umarlo chwile po zakonczeniu rewanzowego meczu w Nikozji. Powietrze z hukiem przeklutego balonu wyrzucilo cala motywacje, ambicje i chec do walki. Po prostu byl to zespol tworzony na eliminacje LM. A potem ... sie nie liczy.
Według mnie jest dokładanie tak jak napisałeś. Po meczu na Cyprze miałem poważne obawy, że sezon będzie wyglądał tak jak po Atenach. Niestety, generalnie tak się właśnie stało...
Odpowiedz cytując