Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 18.03.2012, 22:25
jova napisał(a):Wyświetl post
Walczymy, gramy do końca, a po strzeleniu bramki chcemy zdobywać kolejne.
a gdzie sie tego dopatrzyles?

W meczu z Lechią, gdzie wygralismy 2:0, to jeszcze mozna uznac za sensowne.

Ale potem 0:0 z Lechem, 1:0 z Lechem, gdzie gralismy super defensywnie po strzeleniu na 1:0, albo z Bełchatowem, gdzie po strzeleniu pierwszej bramki nadal przegrywalismy mecz, wiec koniecznosc zdobycia kolejnej była oczywista, to w zyciu nie powiedzialbym, ze chcielismy zdobywac kolejne
Odpowiedz cytując