Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
Od: 01.2011
Skąd: Łódz
Offline
#
1126
18.03.2012, 21:27
bierz soniaka
chyba ze piszesz duzo sms a htc ma klawiature na której sie lepiej pisze
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
chopin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chopin
Znajdź inne posty napisane przez chopin