Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19489
Stary 18.03.2012, 19:57
Michacho napisał(a):Wyświetl post
tylko biorąc pod uwagę grę PBB a Wisły w tym momencie, to nie ma się co oszukiwać, ale Podbeskidzie lepiej gra.
Z łaski swojej - nie ........ PBB dzisiaj, przy całym szacunku, oddało jeden celny strzał. Graja charakternie ale topornie i nic więcej.
Odpowiedz cytując