Michacho napisał(a):

|
tylko biorąc pod uwagę grę PBB a Wisły w tym momencie, to nie ma się co oszukiwać, ale Podbeskidzie lepiej gra.
|
Z łaski swojej - nie ........ PBB dzisiaj, przy całym szacunku, oddało jeden celny strzał. Graja charakternie ale topornie i nic więcej.