Czyli za tydzień spotkanie o 6 punktów.
zizou napisał(a):

niewykluczone że w ostatniej kolejce będzie na Ł3 bezpośrednie spotkanie o mistrza
|
Może i tak być, ale ja mam niczym nie poparte przeczucie, że Korona spuchnie.
Gorzej, bo i tak teoretycznie może się zdarzyć, że ostatni mecz na Reymonta będzie meczem albo-albo. Albo mistrz dla Śląska albo puchary dla nas.
Ale z naszą formą to mało prawdopodobne.