Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19488
Stary 18.03.2012, 19:37
Czyli za tydzień spotkanie o 6 punktów.

zizou napisał(a):Wyświetl post
niewykluczone że w ostatniej kolejce będzie na Ł3 bezpośrednie spotkanie o mistrza
Może i tak być, ale ja mam niczym nie poparte przeczucie, że Korona spuchnie.

Gorzej, bo i tak teoretycznie może się zdarzyć, że ostatni mecz na Reymonta będzie meczem albo-albo. Albo mistrz dla Śląska albo puchary dla nas.

Ale z naszą formą to mało prawdopodobne.
Odpowiedz cytując