w Ruchu, grają tylko ludzie i wiadomo, że każdy ma szanse na wygrane (nawet Wisła

) tylko biorąc pod uwagę grę PBB a Wisły w tym momencie, to nie ma się co oszukiwać, ale Podbeskidzie lepiej gra. Oczywiście Wisła musi wygrać z Ruchem i na to liczę, ale muszą się zmobilizować i zacząć w końcu grać w piłkę.
Co do Korony, to mają dużo szczęścia, ale nie wydaje mi się aby mogli walczyć o mistrza. Polonia, Ruch, Śląsk, Legia typuje, że te kluby raczej powalczą o tytuł
