Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19486
Stary 18.03.2012, 19:16
Charakter Górali i do tego odrobina szczęścia i proszę, kolejny zespół z czołówki traci z nimi punkty. Czeka nas tam ciężki wyjazd. Jak widać jednak, da się Chorzowian ukłuć i w kontekście walki o miejsce na podium mecz z Ruchem będzie chyba jednym z kluczowych - gdybyśmy tam przegrali to straty będą już tak duże, że nie ma na co liczyć.

Cieszę się, że wreszcie odblokował się Śląsk. I to w meczu z Cracovią. Pięknie grali w pierwszej połowie, miło się to oglądało, Pasiaste nie bardzo wiedziały co się dzieje. Walka o mistrza powinna się rozegrać między Śląskiem i Legią, chociaż nie wiadomo co też wymodzi jeszcze Korona jutro. Miejmy nadzieję, że Lechia urwie punkty Kielczanom...
Odpowiedz cytując