Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19485
Stary 18.03.2012, 19:14
Ruch sam sobie jest winien - po pierwszej połowie uwierzyli, że kolejne bramki same będą wpadać. No i wpadały, ale nie w tą stronę, o której chorzowianie myśleli. A potem zabrakło czasu i "pewne 3 punkty" poszły... na spacer
Jak tak patrzę na terminarz, to - wbrew temu co piszą - najłatwiejszy terminarz ma nie Legia, ale Korona. Jeżeli nadal będą grać tak skutecznie jak dotychczas w 2012, niewykluczone że w ostatniej kolejce będzie na Ł3 bezpośrednie spotkanie o mistrza
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując