Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
Od: 03.2012
Offline
#
19484
18.03.2012, 18:59
Podbeskidzie zawzięcie walczy
to dobrze, kto wie co będzie za rok, dwa, może powalczą o mistrza
Michacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michacho
Znajdź inne posty napisane przez Michacho