Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matt84
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
54510
18.03.2012, 18:41
Nie śledziłem aż tak bardzo tego tematu, ale co myślicie o Kupiszu i Makuszewskim?
Kupisz mógłby być dobrym wzmocnieniem do pomocy, a Makuszewski ostatnio chyba notuje fajne mecze (choć przyznam szczerze, że specjalnie go w akcji nie oglądałem).
matt84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt84
Znajdź inne posty napisane przez matt84