|
Ale dobry Polak nie chodzi wcale taniej jak dobry zagraniczniak. Po prostu polityka właściciela jest naiwna. Albo zainwestuje kasiorę i ściągnie dobrego piłkarza czy to Polaka, czy obcokrajowca, albo będziemy się obracać na tym samym marnym poziomie co najwyżej PL w paszporcie zastąpi inny skrócik. Niech nie liczy, że wiecznie może sprzedawać za 3 miliony a kupować następcę za 400 tysięcy bez obniżenia poziomu.
Ostatnio edytowane przez tofik : 18.03.2012 o godz. 18:10.
. .
|